Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1639
Stary 02.12.2020, 22:14
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Faktem jest że za prezesa Obidzińskiego dług zszedł konkretnie .
Faktem jest też to, że dług w tym zakresie został spłacony pieniędzmi kibiców, a nie jakimś nadzwyczajnym wkładem prezesa Obidzińskiego. Z emisji akcji, z biletów/karnetów, z socios i z akcji zbiórkowych. Tam, gdzie prezes Obidziński miał jakiś realny wpływ na dług (zadłużenie wobec miasta, czynsz za stadion), sukcesów nie było. To tak żeby nie popadać w jakieś mity.
Odpowiedz cytując