stary dziad napisał(a):

|
Faktem jest że za prezesa Obidzińskiego dług zszedł konkretnie .
|
Faktem jest też to, że dług w tym zakresie został spłacony pieniędzmi kibiców, a nie jakimś nadzwyczajnym wkładem prezesa Obidzińskiego. Z emisji akcji, z biletów/karnetów, z socios i z akcji zbiórkowych. Tam, gdzie prezes Obidziński miał jakiś realny wpływ na dług (zadłużenie wobec miasta, czynsz za stadion), sukcesów nie było. To tak żeby nie popadać w jakieś mity.