|
Kurczę już środa popołudniu, a nowego trenera jak nie było tak nie ma. Szczerze mówiąc w sobotę późnym wieczorem byłem przekonany że nowy wysondowany i wyszukany trener czeka już w blokach i w poniedziałek rano oficjalne info + konferencja prasowa. Czyżbyśmy mieli przygotowanego nowego trenera ale w zamyśle że od stycznia? I teraz to trochę spontan? Może faktycznie w klubie uznano że Skowronek te 5 pkt do końca roku jakoś zdobędzie (Warta, Zagłębie) i jakoś tą połowę punktów potrzebnych do utrzymania wywalczy? Sam już nie wiem. Wolałbym żeby ten nowy trener jednak był na derby nawet jakby miał oglądać mecz z trybun i oglądać zawodników. Co innego motywacja dla kibiców a co innego motywacja przed nowym szefem.
|