Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 02.12.2020, 14:30
Powiem tak:
- w świetle tego jak ten dyletant na ławce trenerskiej doprowadził naszych piłkarzy do zapaści formy, nie będę miał tym razem żadnej pretensji jeśli przegrają po walce. Nawoływałem zarząd już chyba we wrześniu do opamiętania, bo zbliżają się derby. Szkoda, że decyzja została podjęta tak późno.

Oczekuję twardej walki i znacznie lepszej postawy niż przeciwko Warcie, czy ZL.

Chciałbym upewnić się, że słabe wyniki w ostatnich meczach nie wynikały ze słabych umiejętności, ale z braku komunikacji między zawodnikami na boisku a ławą trenerską.

Jedziemy z nimi
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując