|
Skowronka nie ma przyjdzie kolejny trener który zgodzi się na warunki pracy jakie mam w klubie. Może coś tam pograją może nie. Dla mnie najważniejsze, że podobno Dyja wraca do klubu. Jeśli tak by było to dużo ważniejsze niż zmiana trenera.
Dalej nie mamy pionu sportowego, mamy beznadziejną piłkarsko kadrę oraz jesteśmy klubem do którego przychodzi się gdy inne opcje się już wyczerpały. Plasterek w postaci nowego trenera tego nie uleczy.
|