Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1633
Stary 02.12.2020, 14:19
Skowronka nie ma przyjdzie kolejny trener który zgodzi się na warunki pracy jakie mam w klubie. Może coś tam pograją może nie. Dla mnie najważniejsze, że podobno Dyja wraca do klubu. Jeśli tak by było to dużo ważniejsze niż zmiana trenera.

Dalej nie mamy pionu sportowego, mamy beznadziejną piłkarsko kadrę oraz jesteśmy klubem do którego przychodzi się gdy inne opcje się już wyczerpały. Plasterek w postaci nowego trenera tego nie uleczy.
Odpowiedz cytując