|
Ani Doll ani Hyballa nie są w moim przekonaniu odpowiednimi osobami na trenera Wisły. Podobnie jak w przypadku zatrudnienia Skowronka, jestem całym sobą przeciw.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|