Harcownik, ciekawie napisane. Jest w tym sporo racji. Ale pamiętaj - mało kto teraz myśli rozumem a bardziej emocjami na forum w takich chwilach. Nowy trener, nowe nadzieje a wyjdzie jak wyjdzie. Po pół roku zobaczymy efekty pracy nowego trenera. Na razie jest stadium "bezkrytycznej miłości" jak to na początku znajomości najczęściej bywa. Potem przyjdą wyniki i refleksja.
Niemniej ja wierzę że Hyballa sporo poprawi w naszej grze, jakieś schematy rozegrania itd co przełoży się na skuteczną grę. Tak, wierzę, nie wiem, bo nie jestem jasnowidzem
