[QUOTE=dziki;1559102]
Cytat:
|
Rozumiem niewiarę, ale mam wątpliwości czy akurat tutaj zasadną
|
.
Uwierz że chcę mieć "wiarę" , czasami tylko życiowe doświadczenie i logika dzwoni żeby się nie podniecać . Ale powiedzmy że mam jakąś wiarę
Cytat:
|
A teraz? Dług się spłaca i wygląda na to, że mimo pandemii powoli zacznie się to chylić ku końcowi, a prynajmniej w tych kategoriach 'na już, na teraz'. Akademia w końcu istnieje. Pomysł organizacyjny w końcu jest.
|
To co napisałeś jest kluczowe . Bez spłaty długów na pewno nie pójdziemy do przodu . Faktem jest że za prezesa Obidzińskiego dług zszedł konkretnie . Mam nadzieję że jest prawdą to co piszesz że teraz też schodzi .
Cytat:
|
Także teraz zatrudnienie trenera, który ma w sobie coś, ma papiery, może być rzeczywiście założeniem 'na lata'. Ale wystarczy, że zostanie tu dwa lata, może trzy; i że będzie wizja. Bo Później może to przejąć ktoś inny, ale już nie na chaotycznym roz.......u kadrowym, ale z konkretnym zespołem, z konkretnymi postaciami, z konkretnym budżetem. Ogólnie z konkretem.
|
Pełna zgoda i niech to się ziści