|
stary dziad,
ja odpowiem. Popelnil bledy. I popelniac je jest rzecza ludzka. Kwestia co sie dzieje dalej. Czy jest zaklinanie rzeczywistosci i udawanie ze problemu nie ma, czy jednak przyznanie sie do bledu i wyciaganie wnioskow. Nie wiem jak jest z Sobolewskim, bo nie sledze sytuacji w Plocku. Ogladam czasem mecze, ale bez wiekszej podniety.
Problem parodysty polegam na tym, ze robil z siebie alfe i omege i mylil to z przywodztwem tudziez charyzma. Granica jest cienka i decyduje o tym czy szatnia pojdzie za trenerem. Za parodysta nie poszla, z oczywistych wzgledow.
NIe ma trenera, ktory nie popelnia bledow. Mourinho tez byl zwalniany.
|