Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 30.11.2020, 23:12
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
To wszystko prawda, tylko dlaczego skoro było tak dobrze to jest tak źle? Dlaczego nie ma już z nami Kiko, Stolarczyka czy Skowronka? Przypominam że za każdym razem ich zwolnienie spotykało się z ogromną ulgą większości kibiców i sympatyków.
Właśnie patrzyłem z sentymentem przez ostatnie 30 minut na historię trenerów:

https://www.transfermarkt.pl/wis%C5%...ie_id/0/plus/1

Niestety w wielu przypadkach przychodziło wyczerpanie materiału ... Liczke wywaliliśmy po takim bilansie: 8-3-1 ? Myślałem, że gorsze wyniki notował :]

Najczęściej : Moskal, Smuda, Nawałka.. Kula. Wynika jasno, że następną szansę powinien otrzymać Adaś. W Amice totalnie skompromitował się, co nie znaczy, że u nas średniaka typu górnik byłoby podobnie. Wydaje mi się, że Nawałka sprawdziłby się u nas, szkoda tylko że to SF, skoda, że chyba już nigdy nie zobaczymy go w Wiśle.

Czerepuch może sobie Marca analizowac, to czemu nie mogę wspomnieć z sentymentem Nawałkę :]

Odpowiedz cytując