Harcownik napisał(a):

|
To wszystko prawda, tylko dlaczego skoro było tak dobrze to jest tak źle? Dlaczego nie ma już z nami Kiko, Stolarczyka czy Skowronka? Przypominam że za każdym razem ich zwolnienie spotykało się z ogromną ulgą większości kibiców i sympatyków.
|
Właśnie patrzyłem z sentymentem przez ostatnie 30 minut na historię trenerów:
https://www.transfermarkt.pl/wis%C5%...ie_id/0/plus/1
Niestety w wielu przypadkach przychodziło wyczerpanie materiału ... Liczke wywaliliśmy po takim bilansie: 8-3-1 ? Myślałem, że gorsze wyniki notował :]
Najczęściej : Moskal, Smuda, Nawałka.. Kula. Wynika jasno, że następną szansę powinien otrzymać Adaś. W Amice totalnie skompromitował się, co nie znaczy, że u nas średniaka typu górnik byłoby podobnie. Wydaje mi się, że Nawałka sprawdziłby się u nas, szkoda tylko że to SF, skoda, że chyba już nigdy nie zobaczymy go w Wiśle.
Czerepuch może sobie Marca analizowac, to czemu nie mogę wspomnieć z sentymentem Nawałkę :]