Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1588
Stary 30.11.2020, 22:42
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
No Kolar odszedł do Emmen . Klękajcie narody. Ale fakt, to chyba był majstersztyk że go komuś wcisnęli za całkiem przyzwoita kasę z tego co pamiętam.

A wbrew pozorom ważne jest to gdzie grają teraz, bo nie liczą się krótkie przebłyski w zdziesiątkowanej ekipie, gdzie nie miał kto grać. Jeśli wskoczyliby na wyższy poziom, to graliby w lepszych ekipach. A oni są na aucie. Chyba że "świat się na nich nie poznał". Tak samo można wymieniać Koroniarzy i innych łamignatów jak Marcin Cebula, który "gra w lepszym klubie". Wybili się? Wybili. Strzelają bramy w ESA? Strzelają.
ale te przebłyski mieli u nas, szczególnie Kort, Stolar wiedział czego chciał wyciągnął chłopaka i wstawił do składu, brał bdb dużo lepiej niż choćby Savicevic w ostatnim sezonie, gdzie załatwił nam gola w derbach asystując.

Odpowiedz cytując