|
Serio kibic Wisły pyta, kogo rozwinął Stolarczyk? Na szybko z młodych Kostal i Kolar, a odbudował takich graczy jak Bartkowski, Pietrzak, Kort, Imaz czy Ondrasek. KAŻDY z tych graczy poszedł do lepszego klubu.
Bajdurzenie o Ojrzyńskim przypomina mi zachwyty kibiców Legii na Malarzem, który powiedział "jesteśmy ....a Legią Warszawa" - typowe granie na emocjach, a przy pierwszym, racjonalnym spojrzeniu widać dużo więcej wad niż zalet.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
|