Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.11.2020, 22:11
Serio kibic Wisły pyta, kogo rozwinął Stolarczyk? Na szybko z młodych Kostal i Kolar, a odbudował takich graczy jak Bartkowski, Pietrzak, Kort, Imaz czy Ondrasek. KAŻDY z tych graczy poszedł do lepszego klubu.


Bajdurzenie o Ojrzyńskim przypomina mi zachwyty kibiców Legii na Malarzem, który powiedział "jesteśmy ....a Legią Warszawa" - typowe granie na emocjach, a przy pierwszym, racjonalnym spojrzeniu widać dużo więcej wad niż zalet.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując