Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1579
Stary 30.11.2020, 21:46
robert777 napisał(a):Wyświetl post
Dobry trener tylko bez sukcesów, dobre he he. To tak jak nasi skaczą: bardzo dobry skok tylko odległości zabrakło. Skoro jak tu kolega pisze ma być wślizg wślizg wślizg to po co kombinować, niech Smuda przyjdzie, niech żygają po krzokach
Zależy co rozumiesz przez sukces... Dla jednej drużyny sukces to 1 miejsce, dla innej 6 miejsce a jeszcze dla innej utrzymanie. Mając 44 lata niekoniecznie musiał prowadzić zespoły z potencjałem na wygrywanie ligi.

Wykopał pejsów z pucharów prowadząc Dunajską Strede moim zdaniem to sukces...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując