robert777 napisał(a):

|
Dobry trener tylko bez sukcesów, dobre he he. To tak jak nasi skaczą: bardzo dobry skok tylko odległości zabrakło. Skoro jak tu kolega pisze ma być wślizg wślizg wślizg to po co kombinować, niech Smuda przyjdzie, niech żygają po krzokach
|
Zależy co rozumiesz przez sukces... Dla jednej drużyny sukces to 1 miejsce, dla innej 6 miejsce a jeszcze dla innej utrzymanie. Mając 44 lata niekoniecznie musiał prowadzić zespoły z potencjałem na wygrywanie ligi.
Wykopał pejsów z pucharów prowadząc Dunajską Strede moim zdaniem to sukces...
