Czytałem wypowiedź Kibica o Doll'u jak trenował 5 lat ten zespół z węgier.. przez 5 lat zdobyli jedno mistrzostwo.. (chociaz średnią pkt miał całkiem niezłą >2 chyba) ale po jego odejściu 2 sezony i 2 mistrzostwa
nie miał tam zbyt dobrej opinii..
natomiast trzeba spojrzeć w którym miejscu my jesteśmy.. i jestem bardzo ucieszony opcją niemiecką, czyli solidnością.. mimo wszystko jestem ZA