Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1571
Stary 30.11.2020, 20:31
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli prawdą jest, że potencjalny trener chce zacząć w styczniu, a nie teraz to dziwne zachowanie...

Przecież te 3 mecze, które są zostały to najtrudniejsze mecze sezonu, Legia u siebie, Lech i Cracovia na wyjazdach. Nikt nie będzie miał pretensji o 3 porażki - takie są smutne fakty.

A gdyby jakieś punkty wpadły to tylko może sobie zaplusowac.

No i jakby nie patrzeć to ma prawie 3 tygodnie na weryfikację składu, i kreślenie jakieś wizji przed zimowym okienkiem...
Jest dokładnie tak jak piszesz. Te trzy na papierze ciężkie mecze to szansa, a nie problem. Problemem to jest dla takiego Skorży, który martwi się tylko o własną dupę. Co media powiedzą jak przegra i tym podobne pierdoły.

Takie trzy mecze pozwalają nowemu trenerowi lepiej poznać drużynę i wartość poszczególnych zawodników niż 30 sparingów. I w okres przygotowawczy wejść z jakąś bazą. Wiedzą co jest dobre, a co można poprawić.

Tak jak wspomniałeś każdy remis będzie wartością dodaną, a wtopy nie będą szły głównie na jego konto. Cały czas mam nadzieję, że choćby w środę ale ktoś się pojawi jeszcze przed derbami. Od soboty wieczorem minął jeden dzień roboczy więc nie ma się co dziwić, że nic nie wiadomo. Umowa z nowym trenerem to nie jest zakup kebsa z dowozem.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując