Konrad. napisał(a):

Dokładnie tak, jak zatrudnimy trenera we wtorek a on przegra Derby w piątek to kibice będą mieć do niego pretensje i żądać jego głowy...
No już bez jaj...
|
Nigdzie nie napisałem o żądaniu głowy... To też zależy ile przegramy. Jak 0-3, 0-4 to będą żale od samego początku. Jak do tego dojdzie do podobnego lania w meczach z Legią i Lechem to nie jest to fajny początek. Nikt nie chce ponosić odpowiedzialności za cudze błędy.