Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.11.2020, 20:01
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak, jak zatrudnimy trenera we wtorek a on przegra Derby w piątek to kibice będą mieć do niego pretensje i żądać jego głowy...

No już bez jaj...
Nigdzie nie napisałem o żądaniu głowy... To też zależy ile przegramy. Jak 0-3, 0-4 to będą żale od samego początku. Jak do tego dojdzie do podobnego lania w meczach z Legią i Lechem to nie jest to fajny początek. Nikt nie chce ponosić odpowiedzialności za cudze błędy.
Odpowiedz cytując