|
Wiem, nie o takie konflikty mi chodzi.
Tutaj przyczyną był spór dotyczący wizji rozwoju klubu, pisząc posta miałem na myśli furiata typu Sa Pinto.
Tak jak pisałem, ja nie wiem czy Doll taki jest, czy nie, opieram się na tym, co można wyczytać w internecie. I jeśli te plotki są prawdą, to nie chciałbym takiego trenera w Wiśle. Jeśli prawdą nie są, to tylko się cieszyć. Tyle.
|