|
Jeżeli prawdą jest, że potencjalny trener chce zacząć w styczniu, a nie teraz to dziwne zachowanie...
Przecież te 3 mecze, które są zostały to najtrudniejsze mecze sezonu, Legia u siebie, Lech i Cracovia na wyjazdach. Nikt nie będzie miał pretensji o 3 porażki - takie są smutne fakty.
A gdyby jakieś punkty wpadły to tylko może sobie zaplusowac.
No i jakby nie patrzeć to ma prawie 3 tygodnie na weryfikację składu, i kreślenie jakieś wizji przed zimowym okienkiem...
|