|
Jeżeli Skorża już był dogadany i nagle coś nie poszło to czuwa nad nami opatrzność. Po co nam facet który nie wniesie nic nowego.
Wisła potrzebuje rewolucji, nowego ducha, odważnej widowiskowej gry... Niemieckiej konsekwencji i Holenderskiego polotu. Hyballa jest jak talala.
Jakubie bierz chłopa !!!!
|