El'kabat napisał(a):

Wychodzi na to, że będzie Niemiec - pytanie tylko czy Hybala czy ten Doll.
Dwóch wariatów, ale Hybala raczej furiat pozytywny - tamten chyba całkiem odpalony z tego co piszą na tt.
Skorża był ponoć prawie podpisany, ale coś się wysypało - ciekawe o co poszło ? 
https://twitter.com/zbymak1/status/1...858757635?s=20
|
Czy ja też mogę być informatorem?
Byliśmy już dogadani z Jiong Zhu ale niesety coś wczoraj nie pykło zostają jeszcze Arne Erlandsen oraz Irfan Buz. Jeśli z nimi się nie uda zaczynamy karuzelę od początku.