Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1548
Stary 30.11.2020, 15:08
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Wychodzi na to, że będzie Niemiec - pytanie tylko czy Hybala czy ten Doll.
Dwóch wariatów, ale Hybala raczej furiat pozytywny - tamten chyba całkiem odpalony z tego co piszą na tt.

Skorża był ponoć prawie podpisany, ale coś się wysypało - ciekawe o co poszło ?

https://twitter.com/zbymak1/status/1...858757635?s=20
Czy ja też mogę być informatorem?

Byliśmy już dogadani z Jiong Zhu ale niesety coś wczoraj nie pykło zostają jeszcze Arne Erlandsen oraz Irfan Buz. Jeśli z nimi się nie uda zaczynamy karuzelę od początku.
Odpowiedz cytując