krysztal napisał(a):

|
Kmiecik to tez rozumiem że jest legendą tego klubu ale do ....y nędzy ileż można być asystentem i to kilku trenerów.Niezatapialny jak kiedyś Kapka.Bardziej chyba maskotka niż asystent
|
Przeszkadza Ci to? Dejże mu spokój.
To jest najlepszy strzelec w całej historii Wisły Kraków i należy mu się szacunek. Zasłużył na to.