stary dziad napisał(a):

Mariusz Jop na trenera !!! Przynajmniej na Derby .
Miałby chłop , w wypadku wygranej , niepowtarzalną okazję "zabicia" osinowym kołkiem sytuacji sprzed 10 lat !
|
A Jop ma odpowiednie uprawnienia żeby w piątek nas poprowadzić? Ktoś wie?