|
Artur Skowronek byłym trenerem Wisły. Podjął się beznadziejnego zadania, pomógł Wiśle w utrzymaniu. Zrobił w tamtym czasie kawał dobrej roboty. Nie można o tym zapominać.
Końcówka zeszłego sezonu i ten obecny pokazuje jednak, że ma ogromne problemy żeby przyjąć jakiś styl, nadać drużynie jakość. W momencie gdy spadek był realny i Skowronek gasił pożar, cała sytuacja wokół Wisły była taka, że była ogólna WIELKA MOBILIZACJA. Gdy dostał całe przygotowania do sezonu oraz 11 kolejek do zagrania wyszło na wierzch słabe przygotowanie zespołu zarówno do sezonu ogólnie, jak i do poszczególnych meczów oraz brak reakcji, brak czucia meczu.
Zakładam, że po meczu z Płockiem były plany do zwolnienia trenera. Wtedy jednak zapewne nie było konkretnych kandydatów. Myślę, że już wtedy były jakieś pierwsze przymiarki kto od stycznia przejmie drużynę.
|