Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

^^^^ (sci-fi mode on) oj to by było marzenie jeden z nielicznych przypadków możliwości zweryfikowania "co by było gdyby babcia miała wąsy" i raz na zawsze przeciecie tych spekulacji które się to toczyły przez ostatnie naście lat
, tym bardziej że czasy sie zmieniły, Dan jest dojrzalszym trenerem niż wtedy , a u i nas już nie ma takich gwiazdeczek które pojdą załatwić u Rogali żeby Cupiał zwolnił trenera (baszczynski)
(sci fi mode off)
a tam panowie od Rooneya, Kompanego i Cloppa , to nie chodziło mi o grającego trenera bo to częste zjawisko , i to nawet zdarza sie na samym topie (Ryan Giggs) , ale o grającego WŁAŚCICIELA
|
Skarżyłl się chyba też Błaszczur tak że racze nie pała do Dana sympatią