|
[QUOTE
a tam panowie od Rooneya, Kompanego i Cloppa , to nie chodziło mi o grającego trenera bo to częste zjawisko , i to nawet zdarza sie na samym topie (Ryan Giggs) , ale o grającego WŁAŚCICIELA[/QUOTE]
ostatnim chyba był Mirosław Stasiak z Radomska? No ale on epizod grał
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|