Karherop napisał(a):

Ostatni taki przypadek o jakim słyszałem to Jurgen Klopp w 2 Bundeslidze gdy jako piłkarz stał się w trakcie sezonu trenerem Mainz.
Jeśli jest cos na rzeczy z Hyballa to będzie dla nas idealna opcja... I oby było coś na rzeczy. To kandydat wypisz wymaluj idealny dla nas.. i myślę że jest nr 1 na aktualnej liście życzeń.
Tym bardziej że temat Skorzy podobno upadł.
|
Kompany w Anderlechcie. Rooney w Derby.
Hyballa wygląda bardzo przyzwoicie na papierze. Na pewno lepiej niż Skorża, który 3 lata jest poza europejską i w ogóle ligową piłką.
Trochę się pali, bo sytuacja przypomina tę z poprzedniego sezonu. Mamy do końca rundy 3 bardzo wymagających przeciwników, istnieje duże prawdopodobieństwo, że przezimujemy na ostatnim miejscu. Rywale na pewno będą się wzmacniać kim będzie można. Nam w tamtym roku odpaliły transfery - Żukow, Turgeman, Hebert całkowicie odmienili naszą grę. Czy można liczyć na coś podobnego w tym roku?