Nie ma chyba sensu rozpatrywać Nawałki czy Skorży, bo oni są drodzy, mało uniwersalni, mają wielkie ego. Nie pasują do nas i naszym właścicielom pod wieloma względami.
Zgaduję, że będziemy szukać Skowronka 2. Raczej z Polski. Ale ponieważ ciężko takiego znaleźć w 2 dni, to albo skończymy z duetem Jop-Kmiecik do końca grudnia albo z doświadczonym strażakiem, który zna swoje miejsce w szeregu, np. Jackiem Zielińskim, z którym miło rozmawiano podobno już tej jesieni, zanim Skowronek złapał głębszy oddech przed obecną zadyszką.
Szkoda, że wolny nie jest trener Brzęczek!
Edit:
Myślałem, że tego Hyballę sobie wymyśliliście, a on pojawia się w plotkach prasowych:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...przejmie-wisle
Krytyka Probierza jest dużym atutem kandydata!