|
@Harcownik: czyli są w sam raz na nasze możliwości. Nikt lepszy tu NIESTETY nie przyjdzie, chyba, że będziemy mieć budżet na PLUS tyle co teraz mamy na minusie ...
Smutne to, ale takie mamy realia.
Co my mamy atrakcyjnego - poza oddanymi kibicami w sporej ilości oczywiście - dla szanującego się trenera?
|