Cytat:
|
Długoterminowy pomysł na zarządzanie miał Obi, to co mówił miało dla mnie sens.
|
Trio z Kubą na czele się nie nadaje do zarządzania, bo nie mieli za mają doświadczenia w zarządzaniu klubem, ale Obi się nadawał, bo :
- nie ma doświadczenia jako piłkarz.
- nie ma doświadczenia jako trener
- nie ma doświadczenia jako dzialacz
- nie ma doświadczenia jako kibic.
Generalnie chłop się nigdy piłka specjalnie nie interesował, przyszedł tu jako menedżera od ogarniania kontraktów, sponsorów, umów, długów...
Coś chlapnął o swojej wizji, a niektórzy o go za eksperta biorą....