Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1491
Stary 29.11.2020, 15:37
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Mówimy zawsze w swoim imieniu i mam nadzieję, że twoja głowa o niezbyt dużej inteligencji kiedyś to ogarnie. A gdybyś interesował się Ekstraklasą to wiedziałbyś ile szrotu zagranicznego trenerskiego w niej było i jakie "sukcesy" były z ich udziałem .

P.S - Wiedziałem, że jakiś idiota, który nie ogląda ekstraklapy zacznie bajdurzyć, że wszystko lepsze od PMS . Skąd wy się bierzecie? Pełni kompleksów i przeczący faktom. Tylko w Polsce zatrudniani są ludzie z przypadku... Pieniądze są, ale pomysłu żadnego i za rok ten ogórek z drugiej ligi holenderskiej będzie zwolniony, a taki cymbał będzie pierwszy pisał o dymisji . Proszę nie odpisywać, bo nie dyskutuję z ludźmi bez podstawowej wiedzy i o tym co się dzieje w naszej lidze.
Widzisz misiu, jakbys mial troszke rozumku to wpadlbys na pomysl, ze to, ze PMS to gowno nie znaczy, ze wszyscy zagraniczni sa Bogami trenerki. Za duzo wymagalem, przepraszam.
Odpowiedz cytując