Temat
:
Artur Skowronek trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline
#
1491
29.11.2020, 15:37
For_FuN_
napisał(a):
Mówimy zawsze w swoim imieniu i mam nadzieję, że twoja głowa o niezbyt dużej inteligencji kiedyś to ogarnie. A gdybyś interesował się Ekstraklasą to wiedziałbyś ile szrotu zagranicznego trenerskiego w niej było i jakie "sukcesy" były z ich udziałem
.
P.S - Wiedziałem, że jakiś idiota, który nie ogląda ekstraklapy zacznie bajdurzyć, że wszystko lepsze od PMS
. Skąd wy się bierzecie? Pełni kompleksów i przeczący faktom. Tylko w Polsce zatrudniani są ludzie z przypadku... Pieniądze są, ale pomysłu żadnego i za rok ten ogórek z drugiej ligi holenderskiej będzie zwolniony, a taki cymbał będzie pierwszy pisał o dymisji
. Proszę nie odpisywać, bo nie dyskutuję z ludźmi bez podstawowej wiedzy i o tym co się dzieje w naszej lidze.
Widzisz misiu, jakbys mial troszke rozumku to wpadlbys na pomysl, ze to, ze PMS to gowno nie znaczy, ze wszyscy zagraniczni sa Bogami trenerki. Za duzo wymagalem, przepraszam.
wiesniak842
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiesniak842
Znajdź inne posty napisane przez wiesniak842