|
Żadnej polskiej myśli szkoleniowej jak Maciej Skorża, DOŚĆ TEGO!
Trzeba wyjść w końcu z tego kółka wzajemnej adoracji i poszukać dalej!
Jeżeli jest mowa o Petrze Hyballi czy Thomasie Dollu to bardzo dobrze. W końcu Kuba zrozumiał, że w tym polskim bagnie nie ma żadnej jakości trenerskiej. Ale lepiej późno niż wcale...
Żaden polski trener nie pracuje w Europie w jakiejś mocniejsze lidze, a to chyba o czymś świadczy?
Ostatnio edytowane przez Cycu : 29.11.2020 o godz. 16:07.
|