Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1479
Stary 29.11.2020, 14:04
caucus napisał(a):Wyświetl post
ahahahha ....a, trzymajcie mnie

Zalety Marca:

- udzielił ciekawego wywiadu
- grał kiedyś w Wiśle
- był pomocnikiem
- trenował kiedyś dzieciaki
- grał kiedyś w Wiśle

świetny warsztat, znakomity trener

Jakby tutaj przyszedł chłop, który prowadził kiedyś akademię Ruchu Chorzów, a od tego czasu miał rozegrany niecały sezon w I lidze i niecały sezon w III lidze to ludzie by na taczkach wywieźli Błaszczykowskich.

Ale że grał kiedyś w Wiśle, to z automatu chłop urasta do rangi kandydata na trenera.

51 lat, w sumie 52 mecze na poziomie seniorskim.
Sam się trzymaj ...

Do derbów 5 dni. Myślisz, że trener z porządnym CV przyleci na zawołanie? Taki będzie chciał zacząć od okresu przygotowawczego. A jest potrzebny ktoś na już.

Więc jak nie masz nic do powiedzenia tylko szyderę to się lepiej nie ośmieszaj...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując