caucus napisał(a):

ahahahha ....a, trzymajcie mnie
Zalety Marca:
- udzielił ciekawego wywiadu
- grał kiedyś w Wiśle
- był pomocnikiem
- trenował kiedyś dzieciaki
- grał kiedyś w Wiśle
świetny warsztat, znakomity trener
Jakby tutaj przyszedł chłop, który prowadził kiedyś akademię Ruchu Chorzów, a od tego czasu miał rozegrany niecały sezon w I lidze i niecały sezon w III lidze to ludzie by na taczkach wywieźli Błaszczykowskich.
Ale że grał kiedyś w Wiśle, to z automatu chłop urasta do rangi kandydata na trenera.
51 lat, w sumie 52 mecze na poziomie seniorskim.
|
Sam się trzymaj ...
Do derbów 5 dni. Myślisz, że trener z porządnym CV przyleci na zawołanie? Taki będzie chciał zacząć od okresu przygotowawczego. A jest potrzebny ktoś na już.
Więc jak nie masz nic do powiedzenia tylko szyderę to się lepiej nie ośmieszaj...