|
Doll to jest kandydatura całkowicie nierealna. Nie ma na to pieniążków...
Tej drużynie potrzebny jest w pierwszej kolejności jakiś wstrząs, pozytywny impuls. A potem dobrze przepracowany styczeń.
Mam nadzieję że nie będzie żadnych Urbanow, Rumaków czy Zielińskich.
Choć pewnie, znając życie to się rozczaruje...
Edit: na etacie w klubie jest Mariusz Jop. Spokojnie może poprowadzić drużynę w ostatnich meczach.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|