Ogryzek napisał(a):

Tak czy owak teraz nowy trener, a przed przyszłym sezonem czystki w szatni. (twit Jażdżyńskiego "Trener nie jest jedyną osobą w szatni odpowiadającą za obecną sytuację. Weźmiemy to pod uwagę w przyszłości.")
Wypada zmienić nazwę tematu na "były trener"
|
Cykl trenera w Wiśle/Ekstraklasie:
Przyjście trenera=> efekt nowej miotły, 2-3 zwycięstwa => idziemy na mistrza, w tym roku puchary => mamy wspaniałego trenera na lata, przedłużmy mu kontrakt => kilka remisów i porażek => wuefista, marnuje potencjał naszych wybitnych piłkarzy, nowy trener od zaraz! => dogorywanie
=> zwolnienie trenera, któremu 5 tygodni temu przedłużono kontrakt na 2 sezony => rozpaczliwe szukanie trenera na już, ratowanie sezonu => witamy w Wiśle Kraków, wróć do punktu pierwszego
To, że w szatni jest do wyjebania 3-4 szrotu, to wie każdy, ale parasol ochronny dla naszej Świętej Trójcy powoli powinien być składany i Panowie również powinni przyznać się do popełnianych błędów.
Miał być długofalowy plan wyprowadzania na prostą, a jest jak zawsze - lepienie z gówna na kolanie na ostatnią chwilę.