Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.11.2020, 12:59
caucus napisał(a):Wyświetl post
ahahahha ....a, trzymajcie mnie

Zalety Marca:

- udzielił ciekawego wywiadu
- grał kiedyś w Wiśle
- był pomocnikiem
- trenował kiedyś dzieciaki
- grał kiedyś w Wiśle

świetny warsztat, znakomity trener

Jakby tutaj przyszedł chłop, który prowadził kiedyś akademię Ruchu Chorzów, a od tego czasu miał rozegrany niecały sezon w I lidze i niecały sezon w III lidze to ludzie by na taczkach wywieźli Błaszczykowskich.

Ale że grał kiedyś w Wiśle, to z automatu chłop urasta do rangi kandydata na trenera.

51 lat, w sumie 52 mecze na poziomie seniorskim.
hej ale ustalmy jedną rzecz

czy ten temat to teraz koncert życzeń ?
bo jeśli tak , to racja chciałbym kogoś lepszego


ja staram sie realnie patrząc znaleźć plusy w danej sytuacji
Odpowiedz cytując