|
Skowronek nas utrzymał, za to + i dziękuję. Potem było już tylko źle a potem jeszcze gorzej z kilkoma błyskami. Mam nadzieję że nowy trener zapanuje nad szatnią, bo to jak przypuszczam jedno ze źródeł problemu. Słaby trener to jedno zło, ale szatnia która "decyduje" kto ma być ich trenerem to najgorsza rzecz. Tak czy owak teraz nowy trener, a przed przyszłym sezonem czystki w szatni. (twit Jażdżyńskiego "Trener nie jest jedyną osobą w szatni odpowiadającą za obecną sytuację. Weźmiemy to pod uwagę w przyszłości.")
Wypada zmienić nazwę tematu na "były trener"
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 29.11.2020 o godz. 13:00.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|