Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

czytałem długi wywiad z Marcem
wynika z niego że jest charakterologcznym przeciwienstwem Skowronka , i że wyczyscil skutecznie Stal z piłkarzy którzy wleźli na łeb Skowronowi
czyli kogoś takiego nam trzeba
pozostałe plusy wymienił Drozd
|
ahahahha ....a, trzymajcie mnie
Zalety Marca:
- udzielił ciekawego wywiadu
- grał kiedyś w Wiśle
- był pomocnikiem
- trenował kiedyś dzieciaki
- grał kiedyś w Wiśle
świetny warsztat, znakomity trener
Jakby tutaj przyszedł chłop, który prowadził kiedyś akademię Ruchu Chorzów, a od tego czasu miał rozegrany niecały sezon w I lidze i niecały sezon w III lidze to ludzie by na taczkach wywieźli Błaszczykowskich.
Ale że grał kiedyś w Wiśle, to z automatu chłop urasta do rangi kandydata na trenera.
51 lat, w sumie 52 mecze na poziomie seniorskim.