|
Weźcie się puknijcie aby brać trenera z PMS. I co za pół roku dalej będziemy się kopać po czołach ? Potrzebujemy gościa który nie prześmierdł tym grajdołem. Taki który wie jak pracować z młodzieżą. U którego zawodnik będzie wiedział jakie trener ma wobec niego oczekiwania. A nie fochy i klub kokosa. Który będzie mial autorytet w szatni A przede wszystkim wizje i plan który zawodnicy tez odczują i nie bedą mieli wrażenia ze błądzą po omacku.
|