|
Po wylocie Kiko przed derbami i pamiętnej fotce SOBOLA z bufonem, kiedy zatrudnili następnego trenera? Sobol dograł chyba do końca rundy ?
Dziwny ruch przed derbami, bądź celowy aby dać bodziec drużynie na następny mecz, a potem doturlać do końca i szukanie kogoś na pierwszy okres przygotowawczy?
AHA Skowronkowi dziękuję za utrzymanie - tyle i aż tyle, ale dalsze mordęgi nie miały sensu, pierwszy raz chyba byłem na "tak" jeśli chodzi o zmianę trenera. Trzeba umieć się zachować a nie pisać "WON".
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 29.11.2020 o godz. 10:35.
|