Marzec byłby niezły na ostatnie mecze, a potem jak przyjdzie jakiś stranieri to byłby za asystenta jak Moskal przy Maaskancie...
kgain napisał(a):

|
Teraz tylko czekać aż ktoś z trio wyjdzie do mediów i będzie pranie brudów. Zaraz się okaże "przypadkiem", że atmosfera w szatni od jakiegoś czasu była zła, dorzuci coś o przygotowaniu fizycznym i wszystko elegancko zrzucą na skowronka. Zarząd będzie oczywiście niewinny. Nie bronie trenera, ale mam nadzieję, że jako społeczność nie damy sobie wmówić, że wszystko co złe jest jego winą...
|
A czyją winą jak nie jego? Zarząd jest winny, że Skowronek kompromitował się na każdym froncie? Co on jako trener zrobił dobrze? Od powrotu po wirusowej przerwie. Jedyną winą zarządu jest to, że uwierzyli w bajeczki Skowronka i przedłużyli mu umowę. Bo już końcówką zeszłego sezonu zasłużył na kopa.
Co do atmosfery. Jaka może być jak się przegrywa 4 z 5 meczów u siebie? Tylko to, że nie ma kibiców pozwoliło temu amatorowi wytrzymać na ławce tak długo.