Wyświetl pojedynczy post
kgain
Junior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.11.2020, 09:40
Teraz tylko czekać aż ktoś z trio wyjdzie do mediów i będzie pranie brudów. Zaraz się okaże "przypadkiem", że atmosfera w szatni od jakiegoś czasu była zła, dorzuci coś o przygotowaniu fizycznym i wszystko elegancko zrzucą na skowronka. Zarząd będzie oczywiście niewinny. Nie bronie trenera, ale mam nadzieję, że jako społeczność nie damy sobie wmówić, że wszystko co złe jest jego winą...
Odpowiedz cytując