|
Teraz tylko czekać aż ktoś z trio wyjdzie do mediów i będzie pranie brudów. Zaraz się okaże "przypadkiem", że atmosfera w szatni od jakiegoś czasu była zła, dorzuci coś o przygotowaniu fizycznym i wszystko elegancko zrzucą na skowronka. Zarząd będzie oczywiście niewinny. Nie bronie trenera, ale mam nadzieję, że jako społeczność nie damy sobie wmówić, że wszystko co złe jest jego winą...
|