|
Parę zdań ode mnie. Nawałka odpada z kilku względów. Po pierwsze trochę odleciał po reprezentacji Polski. To co robił w Lechu ( kazał zorganizować wóz strażacki, by nawodnić murawę), kosmiczna pensja + cały sztab ludzi, to u nas odpada w tym momencie.
Dla mnie zatrudnienie zagranicznego trenera mija się z celem trochę. Jest to znowu cały sztab ludzi, trener nie zna zawodników, ligi i całego otoczenia. Zanim się rozezna, to zostanie zwolniony takie są według mnie fakty. Pewnie będzie chciał sprowadzić paru ''swoich'' zawodników, co na dłuższą metę u nas się nie sprawdzało. Według mnie ktoś z trójki Skorża, Magiera, Urban w takiej kolejności. Do przerwy zimowej dać popracować Dariuszowi Marcowi, który już raz prowadził zespół po Skowronku.
|