|
Przyjdzie jakiś trener na zakręcie(niezbyt znany) i tyle. Bez kontraktu nie ma nikogo ciekawego, bo jak ktoś mówi o Nawałce to nie zna jego ambicji, wymagań finansowych i też zapewnienia pozycji w klubie(tzn. drugi po prezesie). Pomijam to, że facet praktycznie zakończył swoją przygodę z tym zawodem(po wygłupach w Lechu). Skorża też nie ta półka, więc zostanie jeszcze ewentualnie opcja zagraniczna(kolejny anonim). Fajni trenerzy akurat zagospodarowani.
|