|
Jak myślicie? Kto będzie dalej realizował wizję budowy naszego pionu sportowego? Myślę, że nasz dyrektor sportowy ma już kilku kandydatów, za którymi przemawia szereg argumentów przemawiających, za tym że to oni najlepiej pasują do wizji klubu.
Oh shit...
|