Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1427
Stary 29.11.2020, 00:45
Nawałka i Skorża chyba są poza naszym zasięgiem.

Z jednej strony - Nawałka albo zagraniczny fachowiec trzymający wszystko twardą ręką i z jasnym poparciem zarządu może by coś tu ugrał. Ale gdyby panom piłkarzykom to się nie spodobało - i tak nie ma kasy na żadne rewolucje i nic z tym nie zrobimy poza grożeniem palcem..

Na pewno cała struktura i plan działania do przemyślenia, gdzie jest jakikolwiek dyrektor sportowy i skauting ? Z kaset mamy piłkarzy pozyskiwać ?
Kuba też powinien chyba powoli zweryfikować co chce robić i jak.

Jak to u nas - będzie ciekawa zima
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 29.11.2020 o godz. 00:48.
Odpowiedz cytując