Nawałka i Skorża chyba są poza naszym zasięgiem.
Z jednej strony - Nawałka albo zagraniczny fachowiec trzymający wszystko twardą ręką i z jasnym poparciem zarządu może by coś tu ugrał. Ale gdyby panom piłkarzykom to się nie spodobało - i tak nie ma kasy na żadne rewolucje i nic z tym nie zrobimy poza grożeniem palcem..
Na pewno cała struktura i plan działania do przemyślenia, gdzie jest jakikolwiek dyrektor sportowy i skauting ? Z kaset mamy piłkarzy pozyskiwać ?
Kuba też powinien chyba powoli zweryfikować co chce robić i jak.
Jak to u nas - będzie ciekawa zima
