|
Dajcie spokój z tym Sobolem... Dość już kierowania się sentymentem, koneksjami itd.
Nawałka - chyba odfrunął po pracy w kadrze, poza tym ma nierealne wymagania finansowe.
Oby tylko tym razem nie był to znów ktoś tymczasowy/przejściowy, bo stracimy kolejny sezon czy dwa.
|