|
Kuvelijć po meczu z Wartą w ogóle nie powinien wyjść dzisiaj na boisko. A tu proszę nie dość, że wyszedł to jeszcze czytam, że wedlug AS-a zagrał przyzwoite zawody. Może ja nie jestem z wykształcenia trenerem ale nie wiem czy w kadrze mamy bardziej surowego technicznie piłkarza od niego... no może prócz Abramowicza.
|