|
Ma ktoś screena rzutu rożnego dla Zagłębia, a konkretnie ustawienia piłki w narożniku? Przez te 3 sekundy wydawało się, że piłka jest dobre kilka centymetrów przed linią, a żadnej powtórki bądź reakcji VAR-u nie było.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
|