Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 28.11.2020, 22:24
dzisiejszy mecz to dramat Kuveljicia i Burligi .Byłem za tym żeby zagrał na lewej zamiast Abramowicza. Niby źle nie było ale to w jakim tempie wracał za Chodyną przy bramce na 1-2 to istny kabaret.
Yeboah dziś też pokazał, że praca z trenerem Skowronkiem mu nie służy. Tydzień temu sięgnęliśmy dna , dziś zaczynamy się w tym dnie osadzać.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując