|
dzisiejszy mecz to dramat Kuveljicia i Burligi .Byłem za tym żeby zagrał na lewej zamiast Abramowicza. Niby źle nie było ale to w jakim tempie wracał za Chodyną przy bramce na 1-2 to istny kabaret.
Yeboah dziś też pokazał, że praca z trenerem Skowronkiem mu nie służy. Tydzień temu sięgnęliśmy dna , dziś zaczynamy się w tym dnie osadzać.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|