|
proponuję:
- zwolnić Skowronka
- zwolnić nasz dział sportowy (jeśli istnieje)
- zatrudnić fachowca
- przeprowadzić multum testów na koronawirusa i doprowadzić do przełożenia najbliższego meczu (najlepiej na wiosnę)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|