Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 27.11.2020, 21:49
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Zupełnie nie rozumiem tej logiki . Co było tak samo w meczu z Wartą ? W Mielcu dominowaliśmy , w 60 min było 6:0 , pełna kontrola . A z Wartą , mimo ze po pierwszej połowie było 1:0, to w 60 minucie niestety 1:2 .
I to był "korzystny wynik" !!! .
Z Wartą po prostu zagraliśmy beznadziejnie a z Mielcem rewelacyjnie (jak na nasze możliwości )
To że zamiast grać o strzelenie kolejnych bramek w pewnym momencie zaczynamy grać w poprzek albo do tyłu. Różnica taka że tam się to zaczęło przy 6:0, a z Wartą zadowoliło nas 1:0. Nawet fart przy karnym nie wywołał otrzeźwienia. Mając 1:0 byliśmy zadowoleni i sprawialiśmy wrażenie czekania na koniec meczu już w pierwszej połowie.

Z Wartą zaczęliśmy w 20 minucie grać to co w Mielcu w 60. A że wynik był inny? Kto idiotę zrozumie...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując